راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشویی

Posted in لوازم خانگی - ماشین ظرفشویی

( 95 Votes )

معرفی محصولات مورد استفاده ماشین ظرف شویی:

کدام محصول برای شستشو در ماشین ظرف شویی توصیه میشود؟

پودر یا قرص؟

از نظر اقتصادی استفاده از یک پودر خوب و با کیفیت کاملا به صرفه است اما بایستی حتما پودر خوب و اصل تهیه کنید زیرا از برخی مارک ها پودر بدون کیفیت و تقلبی وارد بازار شده است و بنابراین باید در انتخاب آنها دقت کرد.

برای کسب نتیجه بهتر باید از نمک ماشین و جلا دهنده نیز به همراه پودر استفاده شود.معمولا اکثر ماشین های ظرف شویی هنگامی که مایع جلا دهنده و نمک آنهاتمام شود هشدارمیدهند و این هشدار نشان دهنده ی آن است که حداکثر تا 2 الی 3 بار میتوان با مایع و نمک باقی مانده از ماشین ظرف شویی تان استفاده کنید. توصیه میکنیم به 2 علت به این هشدار توجه کافی داشته باشید:

1.دست یابی به ظروفی تمیزتر، بدون لکه و با درخششی فوق العاده

2.نگهداری بهتر از ماشین ظرف شویی تان

در صورتیکه به استفاده راحت تر از ماشین ظرف شویی تان فکر میکنید استفاده از قرص را به شما پیشنهاد میکنیم انواع قرص هایی که  در بازار موجود است شامل موارد زیر است:

  • قرص معمولی
  • قرص کوانتوم
  • قرص همه کاره

اما کدامیک برای ماشین ظرف شویی شما مناسب تر است؟؟؟

انتخاب ما برای همه انواع ماشین ظرف شویی قرص کوانتوم بوده و دلیل آن نیز تمیزی بی نظیر آن در شست و شوی ظروف است. علاوه بر این قرص کوانتوم پوسته ژله ای و قابل حل در آب داشته که نیاز شما را از پوست کندن قرص هم مرتفع میسازد.

کدام مارک از مواد شوینده برای شست و شو در ماشین ظرف شویی مناسب است؟

برای انتخاب مارک مناسب ما به شما محصولات فینیش و پریل را پیشنهاد میکنیم. به طور کلی هنگام انتخاب محصولات مورد نیاز برای شستشو در ماشین ظرف شویی باید به این نکته توجه داشته باشید که محصول مورد نظر نباید بیش از حد لازم کف ایجاد کند. برخلاف محصولات مورد استفاده در شستشوی دستی ظروف این محصولات باید دارای قدرت كف كنندگی خیلی كمی باشند. كف ها قابلیت تمیز كردن ماشین را كاهش داده و باعث سرریز كردن آن میشوند، همچنین شویندههای مورد استفاده در ماشین ظرف شویی باید از تولید كف حاصل از مواد پروتئینی هم جلوگیری كنند. با توجه به آمار رضایت بالای مصرف کنندگان محصولات فینیش و جلب رضایت مشتری ها این است که استفاده از این محصولات قابل اطمینان است. در ادامه به معرفی برخی محصولات پرطرفدار فینیش می پردازیم:

 

قرص کوانتوم فینیش:

استفاده از قرص کوانتوم فینیش میتواند پیشنهاد خوبی برای ماشین ظرف شویی شما باشد. فرمول جدید کوانتومی فینیش در حال حاضر قدرت تمیز کردن سخت ترین لکه ها را نیز داراست . فینیش کوانتومی با سه فن آوری نوین ، درخشش شگفت انگیزی برای تمام ظروف شما را به ارمغان می آورد:

  1. درخشش بالاترpowerball gel
  2. پاکسازی جدید همراه با دانه های بسیار ریز فعال با هدف قرار دادن سخت ترین لکه ها
  3. مواد شوینده با کارایی عالی برای تمیزی بی نظیر

    طراحی محصول انقلابی فینیش کوانتومی به شکل یک کپسول حل شدنی است، بنابراین میتوانید آن را بدون نیاز به باز کردن به طور کامل در محفظه شستشو قرار دهید.

قرص همه کاره فینیش:

استفاده از قرص همه کاره هم طرفداران مخصوص خود را دارد و تنها تفاوت اصلی آن با قرص کوانتوم در فناوری درخشش فوق العاده است که ویژگی منحصر به فرد کوانتوم محسوب میشود.فرمولاسیون قرص همه کاره به نحوی طراحی شده است که علاوه بر قرص کلاسیک حاوی نمک و جلادهنده نیز هست.

پودر ماشین ظرف شویی کلاسیک فینیش:

در هر زمان می توانید با پودر کلاسیک  فینیش مخصوص ماشین ظرفشویی از شستشوی تمیز لذت ببرید. لکه های لازانیا ی پخته شده، لیوان های لکه دار و تابه های کثیف را به پودر ماشین ظرفشویی کلاسیک بسپارید. استفاده از این پودر موجب جلوگیری از ترک و خش های حاصل از استفاده از ابر و اسکاچ در شستشوی دستی نیز است. استفاده از این محصول همراه نمک ماشین ظرف شویی نتایج دلچسبی را فراهم خواهد کرد.

جرم گیر ماشین ظرف شویی فینیش:

برخی از افراد فکر می کنند که تنها با استفاده از قرص های خوب و با کیفیت کار تمام است در حالیکه برای نگهداری خوب و مطمئن بایستی برای ماشین ظرف شویی هم مثل خودرو و یا دیگر وسایل مهم تان برنامه تعمیرات و نگهداری داشته باشید، استفاده منظم از جرم گیر هم جزء همان برنامه هاست.

شما ممکن است فکر کنید که ماشین ظرفشویی شما تمیز است، زیرا ظاهراً تمیز به نظر می رسد. اما با گذشت زمان در بخش های حیاتی از ماشین ظرفشویی مانند فیلتر،سلاح اسپری آب، لوله ها، پمپ آب و تخلیه،جرم و رسوب جمع میشود.مراقبت فعالانه از ماشین ظرفشویی خود را با پاک سازی تمام بخش های حیاتی و پنهان آن با جرم گیر ماشین ظرف شویی فینیش تجربه کنید.

فراموش نکنید ماشین تمیزتر به معنی ظروف تمیز تر است.برای کسب نتایج مطلوب، یک بار در ماه استفاده کنید!

جرم گیرپودری ماشین ظرف شویی:

جرم گیر پودری نیز برای پاک سازی ماشین ظرف شویی و درخشتدگی ظروف به کار میرود و البته نسبت به نوع مایع درخشش کمتری به ظروف می بخشد ولی با این حال طرفداران خاص خود را دارد. این جرم گیر را باید در محفظه ی مربوط به پودر ماشین بریزید.

بوگیر ماشین ظرف شویی:

آیا تا به حال از بوی نامطبوع ماشین ظرف شویی خود هنگام باز کردن درب آن با ظروف کثیف آزرده شده اید؟ حتما شما هم انتظار دارید پس از پایان کار ماشین بوی تازه و مطبوع به همراه ظروف تمیز داشته باشید ،استفاده از بوگیر فینیش این فرصت را به شما میدهد که در هر زمان با بازکردن درب ماشین یک نفس هوای تازه استشمام کنید.

نمک ماشین ظرف شویی فینیش:

شستن ظروف با آب نرم از رسوب روی ظروف جلوگیری می کند. نمک ماشین با نرم کردن آب موجب پاک شدن لکه های روی ظروف و نیز جلوگیری از صدمات ناشی از آب سخت به ظروف شیشه ای و آکروپال می باشد. نمک ماشین ظرفشویی فینیش خالص بوده و در نرم شدن آب بسیار موثر است. نمک های دیگر ممکن است حاوی ناخالصی هایی مانند آهن وکربنات باشد که این امر می تواند به میزان  نرم شدن آب صدمه بزند. قابل به ذکر است که برخی از ماشین های ظرف شویی فناوری سخت گیری آب رادارند و از این جهت نیازی به استفاده ازنمک ندارند.

 

جلا دهنده ماشین ظرف شویی فینیش:

شما احتمالا به این مسئله دقت کرده اید که باقیمانده غذا و مواد شوینده می تواند به صورت لکه روی ظروف شما بچسبد! مایع جلادهنده ظروف فینیش همه چیز را خیلی خوب پاک میکند و فقط درخشش و جلا را روی ظروف شما باقی می گذارد.

 

معرفی محصولات ماشین ظرف شویی پریل:

قرص همه کاره پریل:

قرص های چند منظوره دارای خواص پاک کنندگی ، آبکشی کامل ، جایگزینی نمک، حفاظت از ظروف شیشه ای، درخشان کردن ظروف استیل، حرارت پائین، حفظ بهداشت ماشین و بهداشت بسته بندی می باشند و شما از این جهت می توانید به قرص همه کاره پریل اعتماد کنید.

بوگیر ماشین ظرف شویی پریل:

با رایحه خوش بوگیر پریل میتوانید با بوی ناخوشایند ظروف خداحافظی کنید و هنگام باز کردن درب ماشین ظرف شویی خود از بوی خوب ظروف تمیز خود لذت ببرید.

بوگیر پریل جامد بوده و ماندگاری بیشتری نسبت به بوگیرهای مایع دارد.

نظرات 

 
+2 قرص ظرفشویی پریلمهسا چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۲:۴۴
قرص ظرفششویی پریل یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای ماشین ظرفشویی است
مشتریان ویزه دارد و به نظر من یه انتخاب خاص محسوب میشه
من یه جعبه ی کامل از قرص همه کاره ی پریل استفاده کردم و واقعا از درخشندگی ظروفم لذت بردم ظروفی رو که بااین قرص میشستم همه کارکرده بودند اماانگار همه ی بلورها نو نومیشوند عالی بود/
مواد شوینده رو از سایتها و فروشگاههای معتبر تهیه کنید و به اصرار اکثر نصابها برای خرید شوینده ی انتخابی اونها توجه نکنید
اکثر نصابها محصولات شوینده ای رو به اصرار و باتهدید به اینکه ضمانت نامه رو مهر نمیزنن به مشتری میفروشند
من تو یه مورد که یه نفر 100هزار تومان خرید کرده بود حساب کردم 38هزار تومان جنس کم به مشتری فروخته بودند تقریبا یه بسته ی 80و خورده ای قرص میشد همون موقع بااون پول خرید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-7 پاسخ: قرص ظرفشویی پریلسجاد دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ، ساعت ۲۰:۱۷
salam doste aziz kasi shoma ro majbor be kharidane shoyande nemikone ,hatman khodeton kharid kardid .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 فروش قرص با قیمت پایینسینا محبوب دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۰:۴۴
هر عدد 25000
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+5 مایع جلادهنده ی فینیشمهسا چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۲:۵۹
یه مدتی از قرص تنها استفاده میکردم خیلی عالی و درخشان بود ظروفم بعد اومدم شهرستان باز از همون قرص استفاده میکردم اما تمام ظروفم پر از لکه های اب بود
اب این منطقه گچ و آهک زیاد دارد
خیلی نمای زشتی داشت اگر بادست ظرفهارو میشستم تمیزتر میشد 2ماه همینجوری سر کردم خیلی ناراحت بودم واعصابم خرد بود بیشتر بادست ظرف میشستم
تااینکه به توصیه ی یکی از دوستان از مایع جلا دهنده ی لیمویی فینیش استفاده کردم به طور امتحانی که دیدم باز هم ظرفهام نه تنها به درخشندگی سابق شسته شد بلکه از عطر خوش لیمو هم وقتی ظروف رواز ماشین درمیارم لذت میبرم
بنابراین بسته به محل جغرافیایی سکونت شما نیاز شما در استفاده از شوینده ها بادیگران میتواند متفاوت باشد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+6 کوانتوم فینیشمهسا چهارشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۴:۴۹
واقعا انتخاب حرفه ای هاست!!!!!!!!!!! !!!!
خیال مصرف کننده رو بابت لکه گیری ظروفی که برای مهمان استفاده میشوند یا ظروفی مثل بلور وکریستال راحت میکنه
قرص کوانتوم فینیش برای همه ی اونهایی که ظرفشویی شون رو هردوروز یه بارروشن میکنن عالیه چون دیگه نگران خشک شدن باقی مانده ی غذا و لکه هاروی ظروفشون نباشند کوانتوم همه ی لکه هارواز روی ظروف میبره و درخشش ویژه ای به اونها میده

البته که برای نتیجهی بهتر اگر میخواهید ماشینتون رو چند ساعت بعد یا روز بعد روشن کنید بابرنامه ی پری واش که معمولادر ماشینهای مختلف بین 7تا15 دقیقه هست از خشک شدن باقی مانده ی غذاو چربی از روی ظروف به میزان قابل توجهی کم کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 فقط کوانتوملیلا دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ، ساعت ۰۸:۵۵
واقعا یه لکه هم نمی گذاره روی ظرف ها. من خودم پودر هم استفاده کردم ولی این قرص کوانتوم یه چیز دیگه هست!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 پاسخ: فقط کوانتومسجاد دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ، ساعت ۲۰:۲۳
harf nadare vali yekam gerone
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پاسخ: فقط کوانتومیکتا سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۰:۱۴
عزیزم یه سوال دارم
جنس ماده وسط قرص کوانتوم که قرمز رنگه پودره یا ژله ای؟؟؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: پاسخ: فقط کوانتومسونا چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۴:۴۱
سلام اون وسطیه جلادهنده است ولی انگار پودریه که خیس شده دونه هاش هم درشته یه چیزی بین ژل و پودره نه پودره مثل قسمت سفیدش و نه ژل مثل قسمت آبی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 بوی بد احتمالی ماشین ظرفشویی رو چطور به بوی معطر تغییر بدیم؟مهسا سه شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ، ساعت ۰۷:۱۹
یه مدتی بعد از استفاده از ماشین ظروف رو که از داخل ماشین در میارین ممکنه بوی ماهی بده تا چند دقیقه یا اینکه ماشین همچین بوی ضعیف اما ناخوشایندی رو بده که با استفاده از بوگیر های مخصوص ماشین ظرفشویی که معمولا برای استفاده ی 60 بار در ماشین قرار میگیرند مشکل کاملا رفع میشه و بوی خوشایند لیمو یا پرتغال یا هر اسانسی که بوگیر های مخصوص ماشین دارند از داخل ماشین یا ظروف خواهد اومد
روی بوگیر ها نوشته 40 تا60 بار اما من به تجربه دیدم که همون 40 بار حداکثر زمانشه
بوگیر ها ی مخصوص ماشین ظرفشویی قیمت پایینی دارند و به راحتی به سبد ماشین ظرفشویی اویز میشوند
من فینیش دارم پریل هم و کلارو از این بوگیرها دارند که کیفیت همه شون احتمالا در یک سطحه
حتما امتحان کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: بوی بد احتمالی ماشین ظرفشویی رو چطور به بوی معطر تغییر بدیم؟سجاد دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ، ساعت ۲۰:۲۴
bogir karesh doroste
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 جرمگیرها چه هستند؟ استفاده از اونها واجب هست؟مهسا سه شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ، ساعت ۰۷:۲۹
همون طور که توی کتری های چای رسوبات اب خودنمایی می کنه حتما رسوبات در داخل سیستم لوله کشی منزل هم رسوب میکنه مخصوصا لوله های آب گرم
و رسوب کردن املاح سنگین اب در ماشین های ظرفشویی و لباسشویی هم اجتناب ناپذیره
برای اینکه این اتفاق از عمر دستگاه کم نکنه بسته به مقدار سنگینی و املاح اب منطقه ای که زندگی میکنید سالی 2 تا 4 بار از جرم گیر های ظرفشویی استفاده کنید که قیمت کمی هم دارند
این جرمگیر ها تمام رسوبات ناشی از سنگینی آب یا آشغالهای باقی مانده در لوله هارو به کلی از ماشین جداکرده و باشستشو دفع میکنند
به این طورت که جرمگیر رو اگر مایع هست مثل پریل و فینیش درپوشش رو باز میکنید ووارونه داخل ماشین خالی از ظرف قرار میدید و با داغترین دمای ممکن که حداقل 60 باشه ماشین رو روشن میکنید خودش خالی یک دور کار کنه
بعد از درپوش روی ظرف یک پوشش پارافین مانند هست که براثر دمای زیاد آب از بین میره و مایع داخل قوطی به داخل ماشین میریزه و تمام سیستکم لوله و آب پاش های ماشین رو از رسوبات به طور کامل پاک میکنه
عمر ماشین ظرفشوییتون با مراقبت های صحیح افزایش پیدا میکنه

کلا وسیله ی خوب خریدن مهمه اما مراقبت از وسیله یه چیز مهم تر
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پودر یاقرصمهسا يكشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۰:۰۹
استفاده از پودر یا قرص کاملا سلیقه ای ست
بعضی نصابها توصیه میکنند فقط!!!!!!!!!! قرص
بعضی های دیگه :فقط!!!!!!!!!!! !!!!پودر
بعضی ها هم که میانه رو تر دارند: دوره ای از قرص و پودر به این شکل که یه سری پودر وقتی بسته ی پودرتون تموم شد قرص

بنابراین نمیشه گفت کدومشون درست میگن و نظر کدومشون به طور قطعی مورد اعتماده
ولی فکر میکنم چون شرکتهای سازنده ی پودر قرص هم تولید میکنند و شرکتهای معتبری مثل فینیش و پریل هر دو محصول رو دارند بنابراین هرگز نمیان اعتبار خودشونو زیر سوال ببرند و محصولشون عمر ماشینهارو کاهش بده
فکر میکنم بنابر سلیقه مشتری باید انتخاب کنه که قرص رو برای استفاده بیشتر میپسنده یا پودر
به این صورت که بار اول اگر پودر استفاده میکنه بااتمام سری اول از قرص برای سری دوم استفاده کنه تا سلیقه ی خودش و اینکه چه جورراحت تره دستش بیاد

از نظر کیفیت شتشو بین قرص و پودر هم من تفاوتی ندیدم
پبجز اینکه اگر پیمانه ی دقیقی برای پودر نداشته باشم مثلا یه بار که پودر کمی بیشتر بریزم لکه های پودر روی لیوانها و بشقابها باقی میمونه
اگر از پودر استفاده میکنید فقط از یک قاشق برای اندازه گیری استفاده کنید تانتیجه ی مطلوب تون رو برای کم یا زیاد بودن مقدارپودر به طور اتفاقی از دست ندید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: پودر یاقرصسجاد دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ، ساعت ۲۰:۱۹
ghors vase ab ba sakhtye bala hast vali podr bishtar vase abe narm hast
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 خط خش روی ظروف ناشی از استفاده از قرصمهسا شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱ ، ساعت ۰۸:۵۲
خیلی ها تصور میکنند که اگر از قرص استفاده کنند روی ظروف خط و خش میفته
این تصور اشتباه از اونجا ناشی میشه که وقتی ظروف خیلی درخشان میشوند ما توجه مون تازه به خط و خشی که روی ظروف بوده جلب میشه
این خط و خشها براثر استفاده ی زیاد از ظروف در اونها ایجاد شده اما به دلیل اینکه شستشوی دستی ظروف رو خیلی تمیز و درخشان نمیکنند متوجه این ریز خشها نشده ایم
اگر به این موضوع اطمینان ندارید برای امتحان این موضوع میتونید از یک لیوان بلوری نو استفاده کنید به این ترتیب که این لیوان رو ماهها از داخل ماشین برندارید تا با سایر ظروف مرتب شسته بشه و ببینید که ایا بعد از چند ماه روی لیوان خط و خشی دیده میشه یا نه ؟

من ظروف نورو با ظروفی که قبلا خیلی استفاده شده مقایسه میکنم بعد از استفاده ی چند ماهه در ماشین ظروف نو هنوز خط و خش آنچنانی ندارند اما ظروف مستعمل از ابتدای استفاده در ماشین خط و خشهاشون نمایان شدند
همون ظروف نو دقیقا وسط بشقابهای غذا خوری که کاردو چنگال به اون قسمت بیشتر برخورد میکنه کم کم خشهای خیلی ریزی برمیدارند(بعد از یک سال)که کاملا مشخص هست اثر ضربات چاقو و چنگال و چاقو هست
اما ظروفی مثل لیوان های بلوری هنوز کوچکترین خشی ندارند چون هم اسکاچ روی اونها کشیده نشده و همیشه با ماشین شسته شدند هم کاردو چنگال و قاشقی بهشون برخورد نکردهبنابراین با خیال راخت از قرص های چند کاره برای شستشوی ظروف در ماشین استفاده کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: خط خش روی ظروف ناشی از استفاده از قرصافروز دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ، ساعت ۰۷:۴۵
سلام
من فکر میکنم که اونایی که قبلا ظرف هاشونو با دست میشستن و تازه از ماشین استفاده میکنن این مشکل رو دارن
چون منو جاریم هم همینطوری بودیم
من از اول با قرص شستم مشکلی ندارم اما برا اون خش افتاده
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 شوینده ی تاژمهسا سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ، ساعت ۱۸:۲۷
اومدم تویه تجربه ی خوب شریک تون کنم
به علت افزایش قیمت زیاد شوینده های اصل فینیش و پریل از تجربه ی دوستم استفاده کردم و به طور امتحانی پودر ماشین ظرفشویی تاژ رو خریداری و استفاده کردم این پودر گویا محتوی نمک و جلادهنده به طور مخلوط است که دیگر نیازیبه استفاده ی جداگانه از نمک و جلادهنده ندارد
بسیااااااااااار عالی بود حتی ظروف درخشان تر از وقتی بود که با شوینده های آلمانی شسته میشد یک بسته 1کیلویی 11هزار تومن
عالی بود حتما امتحان کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییحامد يكشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۲:۰۵
tokhmi tarin shoyande finishe
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 ماشین ظرفشوییرضا شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲ ، ساعت ۰۵:۲۴
من به همتون توصیه میکنم از کوانتوم فینیش و کالگونیت استفاده کنید والسلام . کوانتوم ها یی که تو بازار هست 60 تایی / 30 تایی /40 تایی و 85 تایی ........ البته 60 تایی ها جایزه دار هم هستن یعنی توشون یه جرمگیر پودری و یه خوشبو کننده داره // قیمتهاش هم هر روز با کاهش و افزایش دلار فرق میکنه // مثلا الان با دلار 3300 تومنی قیمت کوانتوم 85 تایی تقریبا تک فروشی تو تبریز 60000 تومنه اما شهرهای دیگه هر کی هر جور دوست داره میفروشه ///
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-4 فدیشهفدیشه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ، ساعت ۰۷:۱۸
لطفا محصولات فدیشه رو هم امتحان کنید کیفیت بالایی دارن و قیمت مناسب
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پودر فدیشهالهام يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۶:۴۰
سلام
میخواستم ببینم کسی از پودر با قرص فدیشه استفاده می کنه ؟
من چند بار استفاده کردم ، خیلی تمیز می کنه ظرفها رو ، ولی بعضی ها میگن به دستگاه آسیب می زنه ... کسی اطلاعات درستی در این زمینه داره ؟ با هر کس مشورت میکنم ؛ یه چیز میگه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 فدیشه؟؟؟؟افروز دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ، ساعت ۰۷:۳۷
سلام الهام جون
مطمئنی فدیشه خوب تمیز میکنه ؟
تا حالا با فینیش شستی طرفاتو ؟اصلا با هم نمیشه مقایسه کرد :|
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 سلامتیfatima سه شنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ، ساعت ۰۷:۵۴
سلام دوستان
ایا این قرصهای ظرفشویی که اینقدر قدرت پاک کنندگی شون زیاد است.بعد از شتشو که درب ماشین باز میشه هوای داخل ماشین سمی یا مضر نیست؟ اگر اطلاعاتی راجع به این مسئله دارید لطفا توضیح بدید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییبردیا شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۷:۵۷
بینهایت ممنون از مطالب مفیدتون
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییمحسن جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲ ، ساعت ۱۳:۰۸
سلام.
من دارم مواد شوینده رو از از لب مرز خریداری میکنم. اگه کسی خواست میتونم با قیمت مناسبتر از سایتها و حتی فروشگاه های بیرون بهش بدم.
لیست محصولات و قیمتها رو هم میتونم از طریق ایمیل براتون بفرستم.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 نیک پاک از همه جا بهتر میدهافروز دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ، ساعت ۰۷:۳۵
سلام من حدود 6 ماهه از این سایت میخرم فینیش و پریل .هم ارسالش رایگانه هم ارزون میده .خیلی هم برخوردشون خوبه

اینم لینک محصولای ماشین ظرف شویی :
www.nikpak.com/productag/60
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 استفاده از قرصحمید دوشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ، ساعت ۲۰:۳۲
من برام سئوالی پیش امدهوقتی قرص رو در داخل ماشین قرار می دیم
برای یک بار استفاده است ،یا چند بار ؟ لطفا راهنمایی کنید

روی جعبه ان نوشته شده:
automatically reeases detergent for 12 consecutive
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 یه بارافروز سه شنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ، ساعت ۰۲:۴۱
سلام ، برای یه بار استفاده ست
بعد شست و شو اگه نگاه کنین محفظه خالی شده دیگه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 بوی زهم ماهیرضا چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۲۳:۴۷
من ۴ ماهه پیش ماشین ظرفشوئی بوش خریدم بعداز چند بار استفاده حالا بهداز شستن ظروف بوی زهم ماهی میگیرد از پودر فینیش و پریل و بو گیر هم استفاده کردم ظروف هم قبل از قرار دادن داخل ماشین خوب تمییز میکنم حتی شرکت که گارانتی دارد برده گفته جرم گیری کرده از ماده جرم گیری هم استفاده کردم ولی نتیجه ای نگرفتم سیستم فاضلاب را هم کنترل کردم و لی بوی زهم ماهی ادامه دارد ایراداز چیست
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 فیلترهای کف رو باید دوره ای شست.مهدی شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۸:۵۶
من هم ماشین بوش دارم و هر 30 بار فیلتر کفش رو باز می کنم یه قطعه ای داره که با دو تا خار از بخش اصلی فیلتر در میاد بیرون. پر از چربی و کثیفی میشه. باید شستش بعد دوباره جا زد و بست. بعد یه دور ماشینو در کمترین زمان شستشو بزارید با بیشترین دما. بعد دیگه بو قطع میشه بهتره جرم گیر هم بعد از شستن فیلترها ا ستفاده کنید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییحامد يكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۳:۳۳
قابل توجه تمام دوستان که محصولات فینیش کلا تقلبی است. که متاسفانه هیچ کدام از این شرکتها نمیگویند. بار کد کشور المان با 40 شروع میشود...لطفا دقت فرمایید...
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 پاسخ: پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییفینیش سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۰۶:۳۴
دوست عزیز محصولات فینیش توی اکثر کشورهای اروپایی و چند تا از کشورهای امریکایی و حتی اسیایی داره تولید میشه, که حتی قیمتهای فینیش ترکیه از المان به خاطر نزدیک بودن مسیر ارزونتر تموم میشه...
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییﺩﺭﯾﺎ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۹:۳۲
سلاﻡ ﻣﯿﺸﻪ ﻟﻄﻔﺎ ﺑﮕﯿﺪ ﻣﺪﻝ ﻇﺮﻓﺸﻮﯾﯽ ﺗﻮﻥ ﭼﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﻇﺮﻓﻬﺎ ﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﺸﻮﺭﻩ ؟ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 نشانه های اصل بودن پودر و نمک ظرفشویی فینیش:کیمیا شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۴:۲۰
نشانه های اصل بودن پودر و نمک ظرفشویی فینیش:
1-اولین و معتبرترین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش هولوگرام سازمان غذا و دارو است که روی آن درج شده است.اگر جنسی این هولوگرام را دااشته باشد می توانید مطمئن باشید که اصل است،اما اگر فاقد هولوگرام باشد اکثرا تقلبی بوده و در بهترین حالت جنس قاچاق است.

2-دومین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش،تاریخ تولید و انقضای آن است که در همه محصولات فینیش روی خود بسته ی آن حک می شود و نه بر برچسب روی آن.پس اگر دیدید تاریخ تولید و انقضا روی بدنه محصول نیست و روی برچسبی روی آن است،آن پودر یا نمک یا هرمحصول دیگر از فینیش نیست و تقلبی است.

3-سومین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش،پودر داخل آن است که کاملا یکنواخت و ریز بوده و بیشتر مایل به سفید است و بوی لیموی مطبوعی دارد.در حالیکه در اکثر پودر های تقلبی این پودر کاملا یکنواخت نیست و بیشتر به صورتی کمرنگ متمایل است تا سفید و بوی لیموی تندی دارد.

4-چهارمین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش،قوطی پلاستیکی آن است که در پودرهای تقلبی،همانطور که در شکل نشان داده شده،بیشتر دارای برجستگی است.

5-پنجمین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش،آورده شدن نام شرکت وارد کننده ی آن بر روی آن است.


6-ششمین نشانه پودر ظرفشویی اصل فینیش نداشتن غلط دیکته ای روی بسته آن است.برای مثال همانطور که در شکل نشان داده شده است،در پودر تقلبی کلمه ی recommend را به اشتباه reconmmend نوشته اند !!!!

www.eshghoolaneha1.blogfa.com
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 مراکز خرید معتبر ؟؟زهرا چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۳:۳۱
با سلام. لطفا اگه اطلاعات دارید در مورد فروشگاه هایی که برای خرید پودر ظرفشویی معتبرند راهنمایی فرمایید. بنده به چند فروشگاه معتبر رفتم پودر های ایرانی داشت، فینیش یا کلارو ندارند!!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 سایت نیک پاکmina چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۶:۳۱
سلام زهرا جان
از فروشگاه نیک پاک بخر ، همه وسایلای ماشین ظرف شویی رو دارت قیمتاش هم خیلی مناسبه نسبت به بیرون ، هزینه ارسالم نداره
من قرص کوانتوم فینیش، بوگیر، جرمگیر و الماس ماشین ازش خریدم همش عالی بود
لینکش : Www.nikpak.com
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 شویندهنیک پاک چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۰:۳۳
همه شوینده های ظرفشویی از بهترین برندهای دنیا
فینیش کوانتوم
فینیش همه کاره
پریل گلد
پریل هفت کاره
فیری همه کاره
فیری اولترا
فیری پلاتینوم
کلارو هفت کاره
را بدون هزینه ارسال و با گارانتی اصالت (عودت کالا بدون هزینه برگشت)
از نیک پاک تهیه کنید

www.nikpak.com
44612053
44621984
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییmina چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۶:۳۴
سلام زهرا جان
از فروشگاه نیک پاک بخر ، همه وسایلای ماشین ظرف شویی رو دارت قیمتاش هم خیلی مناسبه نسبت به بیرون ، هزینه ارسالم نداره
من قرص کوانتوم فینیش، بوگیر، جرمگیر و الماس ماشین ازش خریدم همش عالی بود
لینکش : Www.nikpak.com
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 تشکرزهرا شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ، ساعت ۰۵:۳۸
سلام مینا جان. ممنون از راهنمایی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییکریمیان شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۰:۱۵
نیک پاک ارسالش رایگان نیست تا 9000 تومان پول پست میگیره
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 قیمت مناسب پودر ظرفشوییrahman شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۹:۵۴
فروشگاه اینترنتی جیبان تخفیف های خوبی برای فروش گذاشته.
پیشنهاد می کنم یه سر به سایتش بزنید.
gban.ir/.../
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 قیمتش آپدیت نیستamin يكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۰۶:۱۱
سلام . این فروشگاهه که معلوم نیست کدوم مدل چنده ! عکس یکی از کالاهارم غلط گذاشته
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 آپدیته ارزون میدهrahman يكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۴:۵۶
من که 2 مدل فینیش بیشتر ندیدم عکسشونم درست بود ولی قیمتایی که نوشته واقعا میده آپدیته.
من امتحان کردم.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 جیبان عالیهسحر يكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۲۰:۳۴
من هم خرید کردم از جیبان. هم خوش برخوردن هم قیمتاشون واقعا مناسبه هزینه ارسال هم چیزی در نمیاد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 کوانتوم چند تاییه؟نیما دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۵:۳۴
الان این کوانتوم که زده اصلا تعداد نداره که!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 نیک پاکشاهرخ دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۵:۴۰
سلام بچه ها از نیک پاک بگیرید هم اورجیناله هم اینکه ارسال محصولاتماشین ظرفشویی فینیش، پریل و فیری رایگانه به همه جا .صفحه اول سایتشون نوشته
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 تعدادش سمت چپهrahman دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۹:۱۲
نیما جان تعداد سمت چپشه هر کدوم را انتخاب کنی قیمتش هم تغییر میکنه.
من نمیدونم دوستان چه اصراری دارند که خرید ها از نیک پاک باشه.
حالا که یه سایت داره از سودش میزنه مگه ایرادی داره که دائم دنبال ایراد گرفتن هستید؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییشاهرخ دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۹:۳۳
کسی دنبال ایراد نیست دوست عزیز اینجا هم هر کسی داره نظر و تجربه ش رو میگه. این سایتی که شما معرفی کردید اصلا رنک الکسا هم نداره حالا ممکنه از خریدتون هم راضی بوده باشید حرفی نیست . اما دیگه الان تو نت هر چی سرچ کنی برای شوینده ماشین ظرفشویی سایت نیک پاک رو میاره منم چون میدونم ارسالش رایگانه دارم اطلاع میدم. بحث ایراد نیست وگرنه که اون سایت کلی کار داره تا برسه به نیک پاک
یا علی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 ملاکrahman دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۲۱:۱۹
احتمالا شما طراح سایت هستید و از دیدگاهی که دارید موضوع را بررسی می کنید ولی چیزی که برای من مصرف کننده اهمیت داره قیمت مناسب و کیفیت خوب هست حالا میخواد جیبان باشه یا نیک پاک هیچ فرقی نمیکنه.
من منکر خوبی نیک پاک نیستم ولی قیمت های جیبان انصافا پایین تر از بقیه هست.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشویینیما دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۹:۳۷
ممنون اقا دیدم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 نیک پاکسمیرا چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۱:۳۶
من دو ماهی هست که نیک پاک را میشناسم. البته با یه تجربه تلخ شروع شد. ماشین ظرف شویی را از نمایندگی تو شریعتی خریدم و ایشون گفتن چون دستگاه را از ما خریدی 12% تخفیف بهت میدیم و این حرفا.. من 418 تومن خرید شونده داشتم و شب تو منزل که سرچ کردم با سایت نیک پاک آشنا شدم. چون ساعت کاری تموم شده بود نتونستم همون وقت آمار بگیرم که قیمت ها روی سایت آپدیت هست یا نه. کلی اعصابم خورد شد. زنگ زدم به بوش گفت خانوم!!!!!!!!!! ! شما اینترنت را با چی مقایسه میکنی؟ نه در داره نه پیکر! جنس تقلبی بدون تاریخ و فلان


بالاخره با منت قبول کرد. تماس گرفتم فرداش با نیک پاک و ایشان با اصرار من قبول کردند حضوری برای تحویل سفارش برم دفترشون... خریدای قبلی هم بردم و دیدم ای آقا همه یکی است تازه پودر جرم گیر تمال با تاریخ 2012 بود و مال نیک پاک 2014 و همه را خریدم و برای اولین خریدم 10 هزار تومان هم تخفیف گرفتم که خیلی هم اون وقت به چشمم نیومد چون 150 گرون تر خریده بودم همه چیز را. الان مدتی است خرید ندارم ولی همیشه سایت را چک میکنم. خیلی عالی و بروزه. عاشق بروز بودنشم. اینجا هم حیف دیدم که نگم به باقی دوستان
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 قرص آلمانیایمان چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۱:۵۰
دوستان این قرص های فارسی نویس و عرب نویس تو هایپر همشون خیلی بد هستند شما آلمانی از کجا میخری؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییمتین چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۸:۰۰
سلام قرص آلمانی که هیچ جا ندیدم تا حالا .همه یا ترکن یا عرب یا تقلبی ! : دی
ترکیه ای ها از همه بهتره
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 لکهشادی چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۶:۵۱
من 2ماه ماشین ظرفشوی خریدم اول از قرص نت و بعد از قرص فینیش استفاده میکنم در همان مدت که از قرص نت استفاده میکردم لکه اب روی ظرفها بود و وقتی هم در دهان میکردیم مزه شوری داشت چکار کنم/
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: لکهمیلاد چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۷:۰۶
علت لکه آب بر روی ظروف به جلادهنده برمیگرده . از جلا استفاده کرده بودید؟ فینیش استفاده کردین مشکلتون برطرف نشد؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 کیفیت شوینده های ظرفشویینیک پاک چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۰:۰۵
شادی عزیز ،پیشنهاد میکنیم قرص هایی با کیفیت بالا و تایید شده مصرف کنید. شوینده ای به نام نت پلاس تازگی وارد بازار شده است که گویا از کیفیت لازم برخودار نیست و البته قرص های فینیش هم تقلبی اش توی بازار زیاد شده است. سعی کنید از جای معتبر خرید کنید و در صورت استفاده از قرص حتما از نمک مرغوب هم استفاده بفرمایید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 معرفی قرصرهگذر شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۵:۳۰
منم همین مشکلات و داشتم
حالا از قرص فایری لیمویی استفاده می کنم دیگه اصلا لکه آب رو ظرفها نمی مونه و هاله بنفش و سفیدک هم روشون نیست
خیلی بهتر از فینیش هم هست
عالیه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییشادی چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۶:۵۹
لطفا کمکم کنید مهسا جان به دادم برس
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییمنصوره سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۰:۳۴
سلام من چند وقته از قرص های 12 کاره oro آلمان استفاده میکنم، با اینکه نصف قرص رو استفاده میکنم کیفیت شستشوش از کوانتوم اصل فینیش خیلی بهتره. به همه پیشنهاد میکنم برای یکبار شده امتحانش کنید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییAnns سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ ، ساعت ۲۰:۰۱
قرص کوانتوم اصلان خوب نیست و در ترکیه ساخته میشه
ظرفها و لیوانها بو میگیره و وقتی دست میکشم دوی ظرفها یه لایه مواد هست و این دفعه میخوام در آخر یک دوره آبکشی سریع بذارم.باور کنید کابینت لیوانها بو میده و برای استفاده لیوان رو دوباره خودم میشورم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییatie چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۹:۵۶
حتما تقلبیه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییندا سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۵:۵۹
سلام اگه ممکنه بگید این قرصا یه کاور پلاستیکی دارن باید لا همون بندازیم داخل ماشین ظرفشویی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییسعید چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۷:۰۱
بله
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییsara چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۴:۳۰
بله کاور پلاستیکی شون در آب قابل حل است
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییمحمد سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۹:۱۴
سلام.
تاریخ روز بسته قرص کوانزیم فینیش نوشته شده به شکل زیر..
لطفا بفرمایید تا کیه
ممنون
15 c 17:17 b N 27 10
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییsara چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۴:۳۲
تاریخ بسته قرصی که آخرین بار از نیک پاک خریدم

n 18 01 16 c 06:56 b

80 تایی را خریدم 65 تومان با ارسال پستی رایگان هم میشه
اگر با پیک بخواین و تهران باشین هم میفرستن
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 قرص کوانتوم یا فیریsara چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۴:۲۱
با سلام
دوستان عزیز من حدود 7 سال است که ماشین ظرفشویی دارم و خیلی از عملکردش راضیم
البته زمانهایی هم بوده که ماشینم مثل روز اول کار نکرده و علتش را بعد فهمیدم

اوایل پودر فینیش آلمانی از اون قاب زردهاش میخردیم آلمانی اصل بود و وارد کننده اش رویال پیشگام بود همراه نمک و جلادهنده کیفیت قابل قبولی بهم میداد و رضایتم 70 درصد مواقع به بالا جلب میشد

کم کم با قرص های همه کاره ازون بسته 98 تایی ها آشنا شدم که اونم خوب بود

الان دو ساله که قرص کوانتوم فینیش ازون ترک هاش میخرم سه رایحه داره که کیفیتشون همگی یکسان هستندو همه خیلی خوب میشورن

البته ظروف من بعلت استفاده از پودر کم کم رنگ و لعاب اولش را از دست داده ولی کریستال عالی میشوره


هفته گذشته هم قرص پلاتینوم فیری خریدم که اونم حرف نداره و ترک است

نمک همیشه تو دستگاه بریزین

و جلا هم وقتی کوانتوم یا فیری میزارین نیازی نداره

شوینده بالاخص نمک و جلا را از سوپر مارکت یا بهداشتی فروشها نخرین که یحتمل قلابی هستند

توصیه من فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه اینترنتی نیک پاک است که من خودم مشتری اونجام

www.nikpak.com
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییمهدی شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۸:۴۳
سلام / اگر مارک امریکائی اصل پیدا کنید عالی است فعلا یک نفر دارد شمارش هم 09216243240 اقای نوبخت هست من با مشکل مواجهه شدم و یک نفر معرفی کرد مشکلم ماشینحل شد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 امریکایی>sara شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۸:۵۰
سلام من شوینده آمریکایی ندیدم تا حالا به این شماره هم زنگ زد غلط بود انگاری
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 https://telegram.me/faabshophttps://telegram.me/ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۷:۲۹
ژل پاد نیوفاب شوینده ای بسیار قوی است که با بهره گیری از تکنولوژی جدید نانو برای اولین بار در ایران و خاورمیانه به تولید رسیده است که دارای عملکرد چندگانه می باشد.
ژل پاد نیوفاب علاوه بر عمل شویندگی دارای خاصیت نرم کنندگی، خوشبوکنندگی و رسوب زدایی می باشد. آنچه که ژل پاد نیوفاب را فارغ از عملکرد چندگانه از شوینده های لباسشویی نظیر پودرهای لباسشویی متمایز می کند، ژل چندکاره با فرمولاسیون کاملا انحصاری و پوشش منحصر به فرد قابل حل در آب و کاملا غیر سمی است.
ژل پاد نیوفاب جایگزین مناسبی برای پودرهای لباسشویی و سایر شوینده های سنتی است که سلامت انسان را به خطر می اندازد، چرا که تماس مستقیم پوست دست با مواد شیمیایی و سمی موجود در پودرهای سنتی، عوارض جبران ناپذیری را پدید می آورد. این در حالی است که با استفاده از ژل پاد نیوفاب این مشکل با فرمول 100% غیر سمی و بسته بندی نوآورانه به طور کامل بر طرف گردیده و سلامت مصرف کننده تضمین می گردد، ژل پاد نیوفاب دارای فرمول پیشرفته و پوشش پلاستیکی می باشد که قابل حل در آب بوده و کاملا غیر سمی و دوستدار محیط زیست می باشد که به تاییدیه URS انگلستان و وزارت بهداشت ایران رسیده است.
شستشویی راحت، آسان، مطلوب، با کیفیت، باصرفه و بی ضرر ارمغان نیوفاب برای شما.https://telegram.me/faabshop
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 تعمییرات کلیه لوازم خانگیamin سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۵:۳۳
تعمییرات کلیه لوازم خانگی تضمینی با بیش از 30 سال سابقه بوش ، سامسونگ ، الجی ، جنرال ، A E G
66384420 - 66837327 - 09120864688
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 کوانتوم فینیشامید پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۲۰:۳۲
سلام. آیا قرص های کوانتوم فینیش تاریخ انقضا دارند و فاسد شدنی هستند . من یه بسته 45 تایی گرفتم.خیلی عالی میشوره و ظروف رو برق میندازه. اما چند تا از قرص های داخل بسته باد کرده اند و شکل عادی ندارند. اگه کسی میدونه لطفاً جوابمو بده
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: کوانتوم فینیشکارشناس يكشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۶:۴۸
نقل قول از امید:
سلام. آیا قرص های کوانتوم فینیش تاریخ انقضا دارند و فاسد شدنی هستند . من یه بسته 45 تایی گرفتم.خیلی عالی میشوره و ظروف رو برق میندازه. اما چند تا از قرص های داخل بسته باد کرده اند و شکل عادی ندارند. اگه کسی میدونه لطفاً جوابمو بده


درصورتی که از تاریخ تولید قرص کوانتوم شما کمتر از سه سال میگذره هیچ مانعی برای مثرف نیست . متاسفانه دستگاه های کوانتوم ترکیه برخی مواقع باگ دارند و قرص ها باد میشوند به جای پر از پودر شدن
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 محل قرار گرفتن قرصAylin سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۰:۴۴
سلام
ببخشید من تازه ماشین ظرفشویی بوش نصب کردم.
دوتا سوال داشتم
محل قرار گرفتن قرص ها دقیقا کجاست؟ آیا داخل همون محفظه پودره؟
چطوری میشه از نصف قرص استفاده کرد؟ یعنی قرص را با کاور دورش بشکنیم؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ کارشناسکارشناس سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۳:۵۳
سلام
مبارکتون باشه
محل قرار گرفتن شوینده ها اعم از قرص- پودر - ژل
یک جا است : داخل درب ماشین ظرفشویی


برخی از قرص های همه کاره را میتوان نصف کرد ولی پیشنهاد نمیشه این کارو انجاک بدین بهتره ماشین را کامل پر و یک قرص کامل مصرف کنید

و یا در مواقع اضطرار از ژل ظرفشویی به میزان لاز مصرف کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 قرص اورورابعه سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۴:۴۱
منم معتقدم هر کسی به تجربه می فهمه چه قرصی برای ماشینش مناسبه ... ماشینم بوش و همیشه کوانتوم استفاده می کردم ... به توصیه یکی از تعمیرکارا قرص اورو خریم 100 هزار تومن ... ااصلا درخشش نداره که هیچ تمام ظرفهام یک لایه چربی خاصی داره که رنگ کدری بهش میده ... خیلی ناراضی ام از این قرص ...
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 بهترین هاکارشناس سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۵:۰۴
بهترین قرص های موجود در بازار ایران

قرص کوانتوم فینیش

قرص فایری پلاتینوم

هستند
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 ضد خش چيستمحمد رضا دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۱:۳۲
سلام و خسته نباشيد كار ضد خش يا الماس در ظرفشويي چيست و واقعا تاثير دارد؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 تاثیر ضد خش-الماسکارشناس يكشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۶:۴۵
نقل قول از محمد رضا:
سلام و خسته نباشيد كار ضد خش يا الماس در ظرفشويي چيست و واقعا تاثير دارد؟


سلام
در صورتی که از شوینده های قدیمی مثل پودر یا قرص های گچی استفاده میکنین حتما متوجه شدید که طرح و نقش ظروف از بین میره و رنگ و لعابی نمیمونه برای طروفتون. پس پیشنهاد میکنیم حتما از الماس استفاده کنید.

ولی در صورتی که از قرص فایری یا کوانتوم استفاده میکنین دیگه نیازی به الماس نیست
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 تاریخ مصرف قرص فینیشلادن يكشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۶:۰۵
لطفا راهنمایی کنید. روی بسته قرص فینیش فقط تاریخ تولید رو دیدم تاریخ انقضا دارند؟
روی بسته نوشته
N 13 10 15 c 17:42 B
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: تاریخ مصرف قرص فینیشکارشناس يكشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۶:۴۶
نقل قول از لادن:
لطفا راهنمایی کنید. روی بسته قرص فینیش فقط تاریخ تولید رو دیدم تاریخ انقضا دارند؟
روی بسته نوشته
N 13 10 15 c 17:42 B


قرص های کوانتوم فقط تاریخ تولید روشون درج شد و بهترین تاریخ مصرف تا سه سال بعد از تولیدشونه

قرص های فایری نیز همین طور ولی بهترین تاریخ مصرف برای این قرص ها تا 18 ماه پس از تولیدشونه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 ماشین ظرفشوییماریا مقدم سه شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۳:۵۶
لطفا اگه کسی ماشین ظرفشویی جنرال ادمیرال مدل دی جی 468 اس داره یه توضیحاتی راجع بهش بده مثلا میوه می شوره سختی گیر آب داره و ظروف بزرگ به راحتی داخلش جا می شن چند لیتر آب مصرف میکنه و ... خلاصه کسی هست داشته باشه خیلی راضی باشه ممنون اگه از نگرانیم کم کنین .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییحیات پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۷:۳۴
سلام.من ازقرص همه کاره پریل استفاده میکنم ظرفهاروخیلی تمیزودرخشان میکنه ولی روی ظرف مثل اینکه یکم شویینده میمونه یعنی بادست خیس که ظرف خشک وازماشین برمیدارم ظرف سرمیخوره ازدستم درسته کفی مشاهده نمیشه ولی تمیزپاک نشده موادشویینده ش .یه قرص معمولی میخوام معرفی کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 قرص پریلکارشناس شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ، ساعت ۰۶:۳۳
دوست عزیز اون حالت سری ظروف مال جلا دهنده است. بعد خشک شدن طروف باید بزارین در معرض هوا 15 دقیقه تو اون جلا از روش بپره. بعد اوکیه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 نمک ماشین ظرف شویی دانیدورحسین سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۱:۵۴
با عرض سلام به همه دوستان میخواستم نمک ماشین ظرفشویی جدید رو به استحضار شما برسونم که با کیفیتی عالی ودر بسته های 2400گرمی و با گیفت و تخفیف ارائه گردیده. برای خرید با شماره 09359265155تماس بگیرید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییBarrett شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۱:۱۸
Hi there, simply became aware of your weblog via Google,
and found that it's really informative. I'm going to be careful for brussels.

I will appreciate for those who continue this in future.

Many other people will be benefited out of your writing.
Cheers!

my webpage; ссылка на оригинал (geschenkefuermaenner.info)
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییGlen دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۸:۱۰
My developer is trying to persuade me to move to .net from
PHP. I have always disliked the idea because of the
costs. But he's tryiong none the less. I've been using Movable-type on numerous websites for about a year and am
nervous about switching to another platform. I
have heard excellent things about blogengine.net.
Is there a way I can import all do my history essay wordpress posts into it?
Any help would be greatly appreciated!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییHugh دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۴:۵۴
I'll right away grab your rss feed as I can't to find your e-mail subscription hyperlink or e-newsletter service.
Do you've any? Please let me recognize so that
I may just subscribe. Thanks.

Have a look at my site: dieta
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییIan سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۵:۳۰
This is my first time go to see at here and i am actually impressed to read all at single place.


Also visit my webpage Mistress leker fitte
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 قرص های پریل نخریدامیر يكشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۱:۳۳
من یک بار اشتباه کردم قرص های پریل خرید مجبور شدم همش بدون استفاده بریزم دور .چون روی همه ظرف ها لکه های اب می موند وقدرت پاک کندگی خیلی کمتری نسبت به قرص های فینش داره .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 انواع قرصسانی شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۱:۳۴
با سلام من سه روزه ظرفشویی بوش خریدم میخام نمک بخرم ولی نمیدونم چه نمکی خوبه و میترسم تقلبی باشه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: راهنمای خرید پودر و قرص ماشین ظرفشوییAylin يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۱:۵۳
سلام
مبارکتون باشه
نمک فقط مارک فینیش بگیر
اونم از لوازم بهداشتی و شوینده فروشی های معتبر که تقلبی بهت ندهند
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 فروشگاه ازینا استورفروشگاه ازینا استور جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۹:۴۷
www.ezinastore.com


خرید محصولات زناشویی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

ورود به سایت