راهنمای خرید اسکیت مناسب

Posted in پزشکی و سلامت - ورزش و لوازم ورزشی

( 0 Votes )


یادتان باشد که شما به عنوان خریدار می‌توانید پول بدهید و هر کدام از این اسکیت‌ها را بخرید. هر نوع اسکیتی قلق‌های استفاده خود را دارد و لوازم جانبی مخصوصی دارد. اگر بچه همسایه‌تان در حیاط اسکیت بازی می‌کند و فرزندتان هوس کرده روی او را کم کند، شما نباید ابزار این رقابت‌های کودکانه شوید و برای جنسی بی‌کاربرد هزینه کنید. اگر فرزندتان تا به حال اسکیت نداشته و می‌خواهید اسکیت بازی را هم تجربه کرده باشد، یک جفت اسکیت تفننی با قیمت متوسط برایش کافی است. هنگام خرید اسکیت فروشنده از انواع اسکیت‌هایش و امکاناتی که هر کدام برای افزایش کیفیت حرکت، ترمز، چرخش و ... دارد سخن‌ها می‌گوید، شما اهمیت ندهید و تنها یک جفت را بردارید که کفش راحتی داشته باشند و فرزندتان بتواند با آن حركت کند. امکانات جانبی این اسکیت‌ها به درد کسی می‌خورد که فنون مختلفی را از اسکیت بازی بلد است.

اسکیت ریلی یا چهار چرخی؟
هنگام خرید اسکیت باید به سن‌ فرزند دقت کنید. کفش اسکیت‌های ریلی سایز مشخصی دارد که اگر پای فرزندتان از آن بزرگ‌تر شود، دیگر به دردتان نمی‌خورد. این اسکیت‌ها برای بچه‌هاي خردسال و دبستانی چندان مناسب نیستند. اسکیت‌های چهار چرخی قابی دارند که کفش کودک در آن قرار می‌گیرد.

این قاب پیچ‌ و ‌مهره‌های قابل تنظیمی دارد که می‌توانید آن را با رشد پای فرزندتان تنظیم کنید. البته برخی از اسکیت‌های چهار چرخی هم کفش دارند. این نوع اسکیت‌ها هم زیاد برای‌تان کار نمی‌کنند، زیرا اگر پای فرزندتان بزرگ شود باید یکی دیگر بخرید. اگر هم بخواهید مخ اقتصادی‌تان را روشن کنید و کفش اسکیتی با ۱تا۲ سایز بزرگ‌تر برای فرزندتان بخرید، او را به خطر می‌اندازید، زیرا هنگام اسکیت بازی پا باید در کفش محکم باشد والا قوزک پا پیچ‌می‌خورد، پا‌ها تاول می‌زنند، زانو‌ها آسیب می‌بینند و حتی ممکن است پای فرزندتان هم بشکند.

نکته‌های اقتصادی
اسکیت‌های ریلی تنطیم شونده با سایز پای کودک هم وجود دارند که برای خرید باید در بازار کمی بگردید.
اگر دوست دارید فرزندتان از‌‌ همان ابتدا با اسکیت ریلی کار کند و زورتان می‌آید اسکیتی بخرید که تنها يك سال به دردش بخورد در اینترنت به دنبال آگهی اسکیت‌های دست دوم باشید یا اسکیت بچه‌های فامیل را قرض بگیرید. یکی از مواردی که بسیاری از والدین هنگام خرید اسکیت بی‌اهمیت از کنارش رد می‌شوند، کلاه ایمنی و پدهای محافظ چانه، آرنج و زانوست. شاید به نظرتان برسد حالا که این نیم وجبی این خرج را روی دست‌مان گذاشته و به مراد دلش رسیده دیگر این لوازم جانبی بیخود را نخریم، اما این لوازم جانبی از همه مهم‌ترند؛ اگر فرزندتان زمین بخورد و دست، پا یا سرش را بشکند هیچ‌گاه خودتان را نمی‌بخشید، به خصوص اینکه شکستگی استخوان در ناحیه زانو به صفحات رشدی آسیب جدی وارد می‌کند و بد جوش خوردن آنها سبب انحراف استخوان خواهد شد. به علاوه، هزینه‌ای که برای درمان آسیب وارد شده به بدن فرزندتان می‌دهید، به مراتب از کلاه و پدی که الان می‌خرید بیشتر است.
اگر فرزندتان زمین بخورد و دست، پا یا سرش را بشکند هیچ‌گاه خودتان را نمی‌بخشید، به خصوص اینکه شکستگی استخوان در ناحیه زانو به صفحات رشدی آسیب جدی وارد می‌کند و بد جوش خوردن آنها سبب انحراف استخوان خواهد شد. به علاوه، هزینه‌ای که برای درمان آسیب وارد شده به بدن فرزندتان می‌دهید، به مراتب از کلاه و پدی که الان می‌خرید بیشتر است

این اسکیت کوچولوی بنفش با طراحی منحصر به فردش برای دختر خانم‌ها انتخاب مناسبی است، اگر ترس فرزندتان از سر خوردن با اسکیت ریخته و می‌خواهد به طور جدی این ورزش را پیش بگیرد، این اسکیت او را خوشحال می‌کند.

  • حدود قیمت 115 هزار تومان

این اسکیت نارنجی را از آنجا به شما پیشنهاد می‌دهیم که هم رنگش برای بچه‌ها خیلی جلب توجه می‌کند هم قیمت خیلی معقولی دارد. رنگ آن فوق‌العاده اسپرت است و بیشتر به درد پسربچه‌ها می‌خورد. اگر می‌دانید هوس اسکیت زود از سر فرزندتان می‌افتد، می‌توانید چنین اسکیتی برایش بخرید.

  • حدود قیمت 35 هزار تومان

خیلی از پسربچه‌ها هستند که دوست ندارند بزرگترها برای‌شان رنگ‌های جیغ بخرند؛ آخر آن‌ها دیگر بزرگ شده‌اند! اگر پسر شما هم چنین نظری دارد معطل نکنید و اسکیت سورمه‌ای پیشنهادی ما را برایش بخرید.

  • حدود قیمت 70 هزار تومان

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

نظرات 

 
0 پاسخ: راهنمای خرید اسکیت مناسبعسلی پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ، ساعت ۰۹:۱۸
دوچرخه ویوا بهتره یا گلکسی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: پاسخ: راهنمای خرید اسکیت مناسبایلیا شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۹:۵۸
دوچرخه فقط اورلرد و ویوا و مریدا خوبه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

ورود به سایت